Перемога в Морі! 15 хвилин тому – кораблі Росіян все: флот небоєздатний. Дали бій!

0

Чорноморський флот держави-терористки наразі практично небоєздатний. Крилаті ракети “Калібр” зробили його беззбройним.

Про це розповів військово-політичний оглядач Олександр Коваленко

Він зазначив, що ракети цього типу є основним вражаючим елементом для флоту РФ, але при цьому вони не виробляються у потрібній кількості.

“Ракету вважали настільки успішною, що практично всі сучасні проекти кораблів готували з урахуванням застосування саме КР “Калібр”. Причому, деякі старі радянські навіть стали переробляти під застосування “Калібрів”, наприклад, БПК Маршал Шапошников”, – додав експерт.

За його даними, під застосування КР “Калібр” були заточені:

Фрегати проекту 22350 і 11356, корвети проекту 20385, МРК проекту 21631 “Буян-М” і 22800 “Каракурт”, патрульні кораблі проекту 22160, підводні човни проекту 955 “Борей”, пр.885 “ясен”, ДЕПЛ проекту 636 “Варшав’янка” та пр. 677 “Лада”.

“Практично всі ті КР “Калібр” які росія виробляла і накопичувала десятиліттями, були витрачені в Україні, а швидко компенсувати їх розтрату виробництвом, технічно і технологічно російський деградований ВПК нездатний. Щоб знову повністю завантажити всі свої кораблі і субмарини КР “Калібр” росії необхідний боєкомплект у більш ніж 200 ракет. Вони на сьогодні не мають навіть і третини від цього потенціалу, а щомісячне виробництво зможе забезпечити таке завантаження в кращому випадку через рік”, – заявив Коваленко.

До всього він підкреслив, що російський флот зараз вальяжно розсікає води, пищачи від важливості при тому, що у капітанів кораблів в трюмах нічого немає.