Пєcков заявuв, чому nроведення nереговорів з Україною тепер неможлuве

0

За словами Пєскова, на даний момент неможливо провести переговори з Україною через жорстку позицію офіційного Києва.

У Кремлі виключають можливість переговорів з Україною, звинувачуючи при цьому у зриві українську владу. Про це повідомляє інформаційне агентство “Інтерфакс”, цитуючи заяву кремлівського спікера Пєскова.

За його словами, переговори між Києвом і Москвою зараз неможливі, оскільки Україна повністю заперечує можливість їх проведення. “Справді, зараз жодні переговори неможливі, тому що їх абсолютно заперечує українська сторона.

Спеціальна військова операція продовжується”, – заявив він російським ЗМІ. Журналісти уточнюють, таким чином Кремль відповів на заяву президента ФРН Штайнмаєра про те, що переговори про мир в українському конфлікті зараз не можна вести.

Німецький політик наголосив, що проведення переговорів дозволить РФ зберігати контроль над захопленими областями України.

За словами Пєскова, мирні переговори можливі в ситуації, коли для цього є “політична воля та готовність обговорювати ті вимоги Росії, які добре відомі”. Москва хоче залишити під своїм контролем території України, які станом на кінець листопада контролює її армія, включаючи захоплений Крим та ОРДЛО.

Діалог.UA