Після вибухів на морській авіабазі в Криму командувача Чорноморського флоту РФ Осіпова звільнили з посади, – Бутусов

0

Після вибухів на військовій авіабазі у Новофедорівці, де базується 43-й морський штурмовий авіаполк, звільнили з посади командувача Чорноморського флоту РФ адмірала Ігоря Осіпова. Новим командувачем ЧФ РФ призначено віцеадмірала Віктора Соколова.

Про це з посиланням на дані російських джерел повідомив український журналіст Юрій Бутусов. Він зауважив, що це найкраща демонстрація катастрофічних для Росії наслідків вибухів на авіабазі у Криму. obozrevatel.com

“На авіабазі базується головна ударна сила Чорноморського флоту – 43-й морський штурмовий авіаполк. 9 серпня внаслідок одночасних вибухів двох складів зберігання боєприпасів за даними космічних знімків було знищено за мінімальними оцінками 8 російських бойових літаків, за даними Генштабу ЗСУ – 9 літаків. Фактично, 43-й полк розгромлений. Знищено приблизно половину боєздатних літаків і більшу частину дуже вартісного боєкомплекту, завдано важких втрат інфраструктурі авіабази”, – написав Бутусов.

Він звернув увагу, що міноборони РФ жодних втрат не визнало взагалі, а дані космічних знімків російська влада попросту не коментує і вдає, що нічого не відбулося, хоча весь світ говорить по успішну та результативну атаку українців на російську авіабазу. Російська пропаганда мовчить і намагається відволікти увагу якимись іншими інформаційними приводами.