«Плачу від щастя!» — LOBODA показала відновлені за її рахунок будинки в Ірпені. ВІДЕО

0

Заслужена артистка України Світлана Лобода, незважаючи на безперервний хейт на свою адресу, впевнено продовжує виконувати взяті на себе зобов’язання.

На початку літа співачка повернулася на велику сцену і під час першого ж виступу у столиці Вірменії  чітко заявила  про свою підтримку України та свої наміри допомагати відновлювати рідний Ірпінь.

Спеціально для цього вокалістка створила організацію LOBODA Help Center, яка почала займатися допомогою постраждалим. Незабаром після цього артистка  приїхала до зруйнованого міста , щоб побачити масштаби руйнувань, завдані росіянами квітучому мирному місту.

Через півроку, 27-го грудня на своїй сторінці в Інстаграм зірка зробила публікацію, в якій показала деякі результати своєї благодійної діяльності.

У ролику показані відбудовані стіни та дахи розгромлених будівель та повідомляється про подальші плани у цьому напрямку.

«Хочу поділитись нашими результатами. Все відбудуємо! Десятки сімей обов’язково повернуться до своїх домівок, до своїх рідних стін Півроку тому у мене текли сльози горя, а зараз я плачу від щастя!» — Написала зворушена співачка.