Катасmрофа в РФ! Палає все: аероnорт в nаніці – вся правда вuпливла. Карmа за Україну? Подробиці!

0

У Росії евакуювали пасажирів рейсу літака, який здійснював рейс з Москви до Калінінграда. На борту літака раптово спалахнула пожежа.

Як повідомили російські медіа, пожежа сталася на борту літака “Уральських авіаліній”. Всіх пасажирів екстрено евакуювали після того, як в однієї людини спалахнув павербанк.

В авіакомпанії зазначили, що спалах швидко загасили. Повідомляється, що внаслідок інциденту обійшлося без потерпілих. Поліція почала проводити розслідування.

Під час евакуації усіх пасажирів літака спустили на землю надувним трапом і відправили назад у “Домодєдово”. У зоні вильоту росіян урочисто нагородили пляшкою води.

Після пожежі пасажири очікують на інший літак. Натомість персонал авіакомпанії навіщось пакує весь багаж в окремі пакети.
У четвер, 29 грудня, у російському Енгельсі вже вкотре лунали вибухи. Через це у Москві затримуються рейси, а небо – частково закрили.

Зокрема, пасажирам літака Москва – Пенза оголосили про перенесення рейсу на невизначений термін. Їхній літак відбуксували в “Домодєдово” на стоянку.

Зазначимо, що “бавовна” в Енгельсі також була 5 та 26 грудня. В обох випадках росіяни заявляли про збиття безпілотників, але насправді внаслідок “бавовни” зазнали ушкодження винищувачів окупантів.

Джерело