Побачuте, відразу по закінченні війнu Україна отрuмає найnотужнішу в Європі армію – Кулеба

0

Українська армія приголомшує своїми успіхами та міццю увесь світ. ЗСУ надзвичайно потужні, і це не зникне ніколи, а навпаки – посилиться ще більше.

Кулеба заявив, що ЗСУ будуть найпотужнішими в Європі

Так, після перемоги у розв’язаній Росією війні Україна матиме найпотужніші збройні сили в Європі. Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Майбутнє євроатлантичної безпеки вирішується зараз на полі бою в Україні. Після війни наша держава матиме одну з найпотужніших армій світу, найпотужнішу армію Європи, якщо враховувати бойовий досвід і морально-психологічний стан, військове обладнання,
– зазначив Кулеба.

Він підкреслив, що з боку НАТО було б нерозумно не взяти до складу такого потужного контрибутора безпеки.

За словами Кулеби, у широкому сенсі східний кордон України вже є східним кордоном євроатлантичного простору. І членство в НАТО стане лише юридичним визнанням цього факту. Очільник українського МЗС не сумнівається в тому, що це станеться.

Звернення Кулеби до тих, хто не вірить у перемогу України

Ще залишилися ті, хто досі не вірить у перемогу нашої держави. Міністр закордонних справ звернувся до політиків, експертів, ЗМІ та наукових кіл за кордоном, й наголосив, що Україна на шляху до перемоги.

Дмитро Кулеба зазначив, що декому “важко уявити українську перемогу”. Однак ми на шляху до неї. І краще вже зараз готуватися до поразки Росії.

Крім того, в ексклюзивному інтерв’ю 24 каналу очільник МЗС Естонії наголосив: “Якщо результати війни будуть невизначеними, то це означатиме, що ніхто в Європі не почуватиметься у безпеці”. Урмас Рейнсалу підкреслив, що перемога нашої держави має бути беззаперечною, а усі окуповані Росією території повинні бути звільнені.