Почалося! Дронu-камікадзе аmакують Схід та Південь: але наші ППО просто бюmь всі рекорди зі збuття

0

В ОВА різних регіонів попередили населення про можливу нічну атаку дронами-каміадзе іранського виробництва. Згодом справді почали з’явитись повідомлення про те, що в областях Сходу та Півдня місцеві чули вибухи.

Вранці по всій Україні лунали сигнали повітряної тривоги та, на щастя, обійшлось без вибухів. Однак, як зазначили у Дніпропетровській обласній раді та згодом в інших держструктурах, у ніч проти 29 грудня ігнорувати сигнали попередження не слід, оскільки окупанти можуть запустити безпілотники по Україні, що, власне, і сталося через декілька годин.

Де лунали вибухи та що про них відомо

Дніпро та область

Близько 21:00 журналісти видання “Суспільне” зазначили, що чули 2 серії вибухів у Дніпрі. У телеграм-каналі моніторингу ворожої авіації констатували, що працює ППО. Водночас глава ДОР Лукашук підкреслив, що “на варті неба – найкращі” та в соцмережах можна прочитати свідчення від людей, що справді працює протиповітряна оборона нашої держави та прильотів немає.

Харківщина та Полтавщина

Відомий український активіст та блогер Сергій Стерненко у своєму телеграм-каналі повідомив, що Харківська та Полтавська області під загрозою ударів “мопедами”. Іранські безпілотники рухаються з південного напрямку.

Хто писав про те, що слід очікувати “мопеди”

Варто зауважити, що розпізнати ворожі дрони-камікадзе досить легко – звук їхнього польоту нагадує звук, який видає мопед. Про можливу атаку БПЛА написали у своїх соціальних мережах:

Захисти себе і своїх рідних! Оперативна інформація про можливу загрозу в нашому телеграм каналі

Водночас Лукашук констатував, що ситуація контрольована та варто вірити у Збройні Сили, дбати про свою безпеку та в жодному разі не хвилюватись.

Ситуація повністю контрольована. Дотримуйтеся всіх правил безпеки та вірте в ППО. Наші захисники неба завжди на варті. Скільки б ракет чи дронів ворог по нас не випустив – перемога все одно буде за Україною,
– сказав глава ДОР.