Поки “бункернuй” госmював в “бaцькu” на росії nочалося! “Вова на выхоg”! У Владивостоці, де проживає багато українців, почалися масові акції nротесту через прuховану мобілізацію – ГУР

0

У російському Владивостоці, де мешкає багато українців, місцева влада готується до масових акцій населення проти мобілізації. Більшість жителів Приморського краю не підтримують війну.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України. Зазначається, що побоювання влади пов’язані із жорсткою протидією місцевого населення діям та заходам мобілізації на території краю.

За інформацією розвідки, поліція та спецслужби планують у Владивостоці заходи щодо протидії можливим акціям непокори та посилення поліцейського режиму в регіоні.

Так, передбачено перевірку працездатності систем відеоспостереження установ та організацій влади з наданням віддаленого доступу представникам правоохоронних органів.

Найближчими місяцями навіть на санкціонованих владою масових заходах вирішили встановлюватися рамкові металошукачі на вході.

У розвідці також наголосили, що більша частина місцевого населення не підтримує “спецоперацію”, оскільки в регіоні проживає значна кількість етнічних українців. Друга причина непокори – серйозні втрати РФ у ході бойових дій в Україні.