Українці нарешті будуть врятовані: Словаччина не побоялась бункeeрного діgа і нaкaзaлa передати Україні свою систему ПВ0 С-300

0

Словаччина вирішила передала Україні систему протиповітряної оборони С-300. Про це прем’єр-міністр Словацької Республіки Едуард Хегер повідомив у  Twitter .

«Я хотів би підтвердити, що Словаччина надає Україні систему протиповітряної оборони С-300. Український народ мужньо захищає свою суверенну країну та нас. Це наш обов’язок допомагати, не стояти осторонь і не нехтувати втратою людських життів під час російської агресії», — наголосив Хегер.

Під час візиту в Україну Едуард Хегер відвідав деокуповані місця в Україні які були практично стерте із землі російськими окупантами. На місці трагедії словацький прем’єр-міністр заявив:

«Важко підібрати правильні слова про те, що Росія зтворить в Україні… Ці всі жорстокі вбивства безневинних мирних жителів не мають іншої назви, крім військових злочинів. Знищення магазинів та квартир означає націлювання на життя простих людей у ​​нерівній боротьбі. Усі винні будуть притягнуті до відповідальності!

Маленька Словаччина не побоялася кривавого бункерного діда і першою передала Україні систему ППО С-300 – ось у кого виявилися найкрутіші ... ??

Зазначимо, що Словаччина передала систему С-300 на запит України згідно зі статтею 51 Статуту ООН про право на самооборону. Він наголосив, що рішення про передачу Україні комплексу С-300 не означає, що Словаччина стала частиною збройного конфлікту.

«Я також запевняю, що оборона Словацької Республіки, як і раніше, забезпечена і найближчими днями буде посилена додатковою системою протиракетної оборони наших союзників», — наголосив він.

Міністр оборони Словаччини Ярослав Надь заявляв, що Братислава готова поставити Україні зенітно-ракетні комплекси С-300, якщо отримає гідну альтернативу. Наприкінці березня у Словаччині розгорнули ЗРК Patriot.

Точної інформації про кількість систем, що передаються, немає, як і про те, скільки їх збереглося в Україні за час війни. Адже Росія намагалася знищити українську систему ППО насамперед. Але, за даними американської розвідки, система ППО України частково зберегла свою функціональність.

Маленька Словаччина не побоялася кривавого бункерного діда і першою передала Україні систему ППО С-300 – ось у кого виявилися найкрутіші ... ??

0