Порошенко: “Знаю, в це важко повірити, але вчора я повернувся з-під Соледара, а там…”

0

Подаємо мовою оригіналу:

Петро Порошенко

Те, що ми привезли сьогодні – на перший погляд дрібничка, але це дуже особистий проект. Днями я повернувся зі Сходу, з-під Соледара, де спілкувався з воїнами, які довгі місяці давали бій росіянам.

Так от, мене важко шокувати і засмутити, але обморожені пальці рук і ніг, екстренні ампутації не через поранення, а через холод, змусили здригнутися навіть мене. Сьогодні я вже тримаю в руках хімічні грілки. Цей вантаж – сто тисяч маленьких пакетиків, а значить сто тисяч врятованих рук і ніг.

Вдячний нашим логістам, юристам, які знайшли їх на ринку та уклали контракти, вдячний ROSHEN. І головне – дякую за швидкість, з якою ви це зробили. Бо кожна хвилина на фронті для наших воїнів важлива.

Сьогодні до нас на склад приїхали генератори. Ми дуже довго на них чекали. Більше трьох місяців вони йшли до нас з південно-східної Азії. А тепер – підуть у війська.

В умовах енергетичної кризи дизельні генератори конче необхідні, ну і додатково забезпечать живлення Старлінків, які ми вчора передали. Також наші пікапи та буси потребують шин.

Машини є, а шин немає. Тому ми замовили більше 250 шин. І це все терміново їде на фронт.

Слава Збройним Силам України!

0SHAR