Росія перекидає в Білорусь солдатів у залізничнuх цuстернах – ЗМІ

0

Росія використовує залізничні цистерни для перевезення особового складу військових підрозділів до Білорусі. У такий спосіб росіяни вводять в оману супутниковий та візуальний моніторинг вантажів.

Про це повідомляє білоруське видання “Наша Ніва” з посиланням на власні джерела. ТСН

Кількість випадків таких перевезень у виданні не уточнили. Невідомо також, чи транспортують російську військову техніку та боєприпаси до Білорусі таким же шляхом чи іншими подібними замаскованими способами.

Отримана “Нашою Нівою” інформація про перекидання російських військ у залізничних цистернах свідчить про те, що масштаби російської військової присутності в Білорусі можуть бути більшими, ніж передбачалося раніше.

За останньою інформацією українських прикордонників, які відстежують ситуацію на території держави-сателіта РФ, у Білорусі станом на 16 січня перебувало 11 тисяч російських військових, але ця кількість постійно змінюється через ротацію у ЗС РФ.

Водночас голова Держприкордонслужби Сергій Дейнеко зазначив, що Україна не фіксує збільшення угруповань російських та білоруських військ на території РБ поблизу з кордонами України. Також наразі не було жодних заходів у межах оголошених спільних авіанавчань Росії та Білорусі.