Прямо із засідання! Лаврoва за gвері вuгнали – це сталося вперше в історії – Браво!

0

Вперше Рада міністрів ОБСЄ збереться без участі представника Російської Федерації.

Про це повідомив  міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова не запросили на засідання, що відбудеться в польському місті Лодзь 1 та 2 грудня. Кулеба  схвально відгукнувся на це рішення ОБСЄ, адже Росія і дипломатія, як усім вже відомо,  це несумісні в нинішніх реаліях поняття.

Рада міністрів ОБСЄ вперше пройде без представника Росії, без російського міністра. І це правильно. Немає чого йому там робити. Вони лише імітують переговори. Вони лише імітують дипломатію. А насправді вони зробили свій вибір: цей вибір – війна і воєнні злочини”, – зазначив Кулеба.

Цьогоріч Польща головує в ОБСЄ, що складається з 57 країн. І попри те, що Росіє є членом ОБСЄ, 18 листопада польське міністерство закордонних справ повідомило, що Польща не допустить російську делегацію на засідання Організації з безпеки і співпраці в Європі.

Український міністр також розповів, що вирушить на щорічну зустріч Ради міністрів ОБСЄ у польському місті Лодзь із столиці Угорщини, Бухареста. Там заплановано засідання Ради міністрів НАТО – і Україна очікує на ухвалення під час цієї зустрічі низки важливих рішень

Зустріч у НАТО буде вперше порівну присвячена питанням оборони, – а це нова зброя, нові боєприпаси, нове обладнання для України, – і енергетики. Тому що енергетика теж перетворилася на зброю. Буде більше рішень і для українського війська, і для українського народу, який чинить спротив. Матиму зустріч із генсеком НАТО, з державним секретарем США, з керівником європейської дипломатії і багато інших двосторонніх зустрічей… Будемо цього тижня дуже багато працювати на результат, буде багато результатів”, – наголосив Кулеба.

Джерело:korupciya.com