Тeрмінoвo! Йде головна бuтва за Україну, генштаб показав місце, де найзаnекліші бої: В Бахмуті за добу росіяни завдаюmь по 180 – 200 ударів з артuлерії по ЗСУ. Моліться за наших хлопців, там neклo!

0

На цьому напрямку ворог діє найбільш агресивно. Тут найбільше атак та вогневих ударів. Про це заявив речник Східного угрупування військ Сергій Череватий в ефірі телемарафону

Бахмут залишається епіцентром головної битви України. У середньому ворог завдає десь 180 – 200 ударів за добу з артилерії,
– сказав Череватий.

Окупанти й далі намагаються штурмувати наші позиції. Речник додав, що через розмитість ґрунтів ворог змінив тактику. Він зазначив, окупанти не завжди можуть використовувати танки, бронетранспортери або бойові машини піхоти. Тому противник формує менші групи й пробують просочуватися до наших позицій.

Коли туман, дії ЗСУ також ускладнюються. Втім, українські захисники знаходять варіанти боротьби, наприклад, використовують безпілотники, аби спостерігати за росіянами.

Крім того, російська армія щодоби зазнає великих втрат. Череватий наголосив, ворогу не вдається прорвати нашу лінію оборони.Зверніть увагу! Раніше Череватий пояснював, що Бахмут важливий для російських окупантів, адже військово-політичне керівництво росіян поставило за мету досягнути хоча б якийсь результат на полі бою.

Обстріли ворога

Нагадаємо, що окупанти вже кілька місяців наступають на Бахмутському та Авдіївському напрямках. Захопити місто їм не вдається, тому вони обстрілюють його.