Пропагандистка Симоньян заявила що росіяни переможуть інакше це закінчиться “зовсім nогано” для всього людства

0

На цей раз російська пропагандистка Маргарита Симоньян заявила, що програш РФ у війні проти України “неможливий”. У іншому випадку для усього людства все закінчиться “зовсім погано”.

Як інформує Око Карпат, про це вона заявила в ефірі однієї з пропагандистських програм.

“Всі вони вірять, що ми обов’язково програємо, а Захід обов’язково переможе, не розуміючи, що це неможливо. Це просто неможливо, так не буде. Це або закінчиться погано для всього людства, або ми переможемо. Третього тут не дано”, – заявила топ-пропагандистка РФ Симоньян.

Також за словами пропагандистки Симоньян протистояння РФ із Заходом триватиме завжди і росіянами “треба звикнути до цього нового життя”.

“Я не можу більше чути це ниття: “Дітей шкода, дітей шкода”. А в чому вам шкода дітей? А ось багатьом людям шкода, що вони більше не вчитимуться на Заході, для них не відкриють цей новий світ, вони будуть закриті. Я кажу: “Послухайте, люди, радіти треба. Цей чудовий новий світ з такою швидкістю несеться у пекло, що через 10 років ви скажете: “Слава богу, що моя дитина не вчилася на Заході і в неї більше не буде такого шансу, і він залишиться моєю дитиною і нормальною людиною”. Що б не було і як би ми себе не поводили, у нас це протистояння з ними при нашому житті точно (існуватиме – УНІАН)”, – зауважила Симоньян.