Зеленський про ситуацію на Донбасі: у росіян у 20 разів більше техніки, ніж у нас

0

Президент Володимир Зеленський заявив, що російські окупанти мають у 20 разів більше техніки, ніж українські військовослужбовці. За його словами, Збройним силам України потрібна потужна зброя, щоб запобігти загибелі сотень тисяч людей.

Глава держави наголосив, що Україна, як і раніше, потребує великої кількості озброєння. Про це Зеленський розповів під час розмови в Українському домі у Давосі.

Зеленський зазначив, що ЗСУ тиснуть на окупантів щосили. Проте, за словами президента, для цього військовим потрібне відповідне озброєння.

“Ми будемо тиснути наскільки це можливо, але якщо у нас буде відповідна зброя. І зброя тут не ефемерне поняття і просто ідея постійно говорити про зброю. Нам потрібна потужна зброя, яка дасть змогу не втрачати стільки людей. Тому що зараз люди борються проти техніки”, – сказав президент.

Президент зазначив, що зараз на сході України співвідношення зброї у ЗСУ та окупантів становить 1:20. За його словами, потужна техніка дозволить запобігти загибелі величезної кількості людей.

Нагадаємо, міністр оборони Олексій Резніков назвав успішною зустріч міністрів оборони, яка відбулася 23 травня у форматі “Рамштайн”. Він взяв безпосередню участь у віртуальних переговорах. Як відомо, зустріч міністрів відкрив голова Пентагону Остін Ллойд. За її підсумками було оголошено нові пакети допомоги Україні від країн Заходу.