Пуmін вnав зі сходів і тепер його чекає оnерація — британські ЗМІ

0

У Кремлі одразу почали спростовувати інформацію.

Російський диктатор Володимир Путін днями впав зі сходів і тепер його чекає нова операція.

Про це пише британське видання Daily Star.

Видання повідомляє, що російський диктатор впав зі сходів та пошкодив собі куприк. Тепер на Путіна чекає оперативне втручання в товсту кишку.

Офіційні особи у Кремлі спростували інформацію одного із телеграм-каналів про падіння Путіна, проте британське видання стверджує, що це все ж сталось.

«Однак, як би їм не хотілося приховати правду, джерела в Кремлі стверджують, що відтоді президент Росії зазнає певного дискомфорту та незручностей. Тому змушений звернутися за хірургічною допомогою», — пишуть британські ЗМІ.

Журналісти зауважили, що диктатор під час засідання Євразійського економічного союзу в Бішкеку незграбно рухався сходами. Також біля нього помітили охоронця із чорною валізкою. Британське ЗМІ зауважує, що Путін посилив заходи безпеки через побоювання замаху.

Хвороби Путіна 

Раніше телеграм-канал Generall SVR повідомляв, що спускаючись сходами, Путін, спіткнувшись, впав на п’яту точку, після чого, завалившись на бік, сповз на кілька сходинок нижче. Інцидент стався на очах у співробітників особистої охорони президента, які, швидко зреагувавши, поспішили до Путіна на допомогу.

Також британське видання Express повідомляло, що в російського диктатора виявили «букет» смертельних хвороб. За різними даними, у нього онкологія, шизоафективний розлад, захворювання Паркінсона.

Джерело:tsn.ua