Ранкове звернення Шмигаля до українців розлютило власників квартир не на жарт: Прем’єр офіційно заявив, що температурний мінімум в зимку будуть знижувати до небачених раніше градусів

0

Український уряд закликає громадян економно витрачати енергоресурси в опалювальний період.

Про це прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив на засіданні уряду, текст його промови опублікували  на сайті Кабміну.

«Після увімкнення опалення ми закликаємо заощадливо використовувати газ і вугілля. Так, це означатиме зменшення температури у квартирах. Мінімально допустиме значення цієї зими буде 16 ºC, а середнє – 18 ºC. Це необхідність і це наш внесок у перемогу. Адже від кожного з нас залежить, як ми пройдемо цю зиму», – заявив він.

Шмигаль повідомив, що паралельно уряд продовжує роботу над стабілізацією роботи ринків газу та електроенергії. Зокрема, ідеться про припинення експорту електроенергії, наголосив він.

«Стосовно забезпечення фінансової стабільності на ринку газу, то уряд сьогодні затвердить дві постанови, які дадуть змогу врегулювати значну кількість заборгованостей на газовому ринку. 76 млрд грн підуть на програму з врегулювання заборгованості перед суб’єктами ринку природного газу відповідно до раніше прийнятого спеціального закону. А також відповідно до домовленості з головами міст і громад.

Це дасть змогу всім підприємствам газової галузі продовжувати роботу та стабільно виконувати свої зобов’язання перед усіма споживачами. Тарифи не підвищуються ні на газ, ні на опалення, ні на електроенергію. Субсидії залишаються і будуть виплачуватися в повному обсязі всім родинам, які дійсно цього сьогодні потребують», – додав Шмигаль.

Зауважимо, що думки українців стосовно цього рішення уряду розділилися, більшість українів не на жарт розлютило таке рішення, що можна помітити з негативних коментарів до новини.