Ви вже мабуть чули, що Шмигаль заявив, що темп.режим в квартирах будуть знижувати… А я хочу ось що сказати

0

Подаємо мовою оригіналу:

Віталій Купрій

Прем’єр-міністр Шмигаль заявив, що температурний режим в українських квартирах та інших житлових приміщеннях взимку буде знижено до 16 градусів. Мета – максимально економити газ та вугілля на тлі терористичних атак росіян української енергосистеми.

Я так розумію це для будинків і квартир, які мають централізоване опалення. А це переважно застарілий житловий фонд, де живуть соціально вразливі верстви населення. Тобто постраждають бідні і знедолені люди, з інвалідністю, похилого віку тощо. Почнуться хвороби, невдоволення.

Безумовно збільшиться смертність((.

На це мабуть розраховує ворог. І дійсно нам вкрай необхідна допомога західних країн у забезпеченні надійною ППО.

Проте мене в цій ситуації турбує і дещо інше. Керівництво Нафтогазу України свідомо не нарощувало видобуток українського газу. З 2018 року він навіть почав зменшуватися. При цьому цей монополіст прославився чисельними корупційними скандалами, виплатами мільярдних премій своєму керівництву, мільйонними заробітними платами.

Так може війна нас підвела до питання закриття цієї годівниці для казнокрадів? Розігнати їх і дати можливість дочірнім підприємствам, таким як Укргазвидобування, працювати самостійно, напряму із споживачами. Частина газових свердловин, з яких можна збільшити видобуток, або місця розвіданих запасів газу знаходяться на підконтрольних Україні територіях на Полтавщині і Харківщині. Настав час направити туди зусилля. Можливо збільшити видобуток вугілля в шахтах волинсько-львівського регіону. Треба шукати варіанти.

Уряд має озвучити що він робить для вирішення проблеми. Якщо не компетентний, то треба шукати інших. А просто сказати “вдягайте в ліжко кожухи” на мою думку безвідповідально!