“Рoзбeрeмoся з усіма”: з’явuлося відео з рoсійськuм ув’язнeнuм, який збuраєmься на вiйнy в Україну

0

У мережі з’явилося відео, на якому ув’язнений однієї із російських колоній збирається на війну проти України. Завербований злочинець розмріявся “вижити всім на зло”.

Також ув’язнений пригрозив “з усіма розібратися”. Відео зі злочинцем поширили в Telegram

Як відомо, вербуванням ув’язнених на війну проти України опікується особисто засновник російської приватної військової кампанії “Вагнер” Євген Пригожин. Він катається по в’язницях у пошуках нового “гарматного м’яса”.

При цьому вербувальник заявляє, що зеки мають бути щасливі влитися до лав армії РФ.

Судячи з відео, мешканця російської в’язниці, ймовірно, потішила перспектива поїхати в Україну та бути утилізованим на полі бою Збройними силами України.

Увага! Відео 18+ містить ненормативну лексику!

Нагадаємо, у мережі з’явилося відео, як власник російського ПВК “Вагнера” Євген Пригожин вербує засуджених в одній із в’язниць Росії на війну в Україні. Він попередив зеків про важкі умови на фронті та пообіцяв їм помилування за півроку.

Раніше Пригожин у виправній колонії №2 (ВК-2) міста Рибінськ Ярославської області заявив, що війна РФ проти України триватиме кілька років. За його словами, вона набагато серйозніша за те, що було під час Другої світової: “Сталінград – квіточки”.

OBOZREVATEL