Служила з чоловіком, вuховувала доньку: загuнула захuснuця Тетяна Фесенко з позuвнuм “Мурка”

0

Уже чимало українських захисників віддало свої життя за Україну від початку цієї війни. Важливо пам’ятати, що серед них є як і чоловіки, так і жінки. Зокрема, на той світ відійшла молода військовослужбовиця Тетяна Фесенко.

Зауважимо, що пані Тетяна мала позивний “Мурка” та захищала нашу державу пліч-о-пліч зі своїм чоловіком Володимиром. Відомо також, що пара виховувала дочку – тепер вона напівсирота. Про загибель військової повідомила волонтерка Юлія Кухова у неділю, 5 березня

Вона стала ангелом”

Словами важко передати, що відчувають друзі, рідні та близькі загиблої жінки. Юлія Кухова написала, що загибель військової – це нестерпний біль. Вона ніколи це не забуде та не пробачить окупантам.

Окрім того, чоловік загиблої захисниці Володимир Фесенко написав, що його жінка стала ангелом. Разом з тим він згадав про їхню спільну доньку, яка тепер буде виховуватись без матері.

Я втратив свою красуню, найкращу у світі дружину та матір нашої доньки. Вона стала ангелом, який буде дивитися на мене та нашу доньку та завжди буде поруч у наших сердечках. Я обов’язково зустрінусь з тобою, моя кохана Мурочка,
– йдеться в його повідомленні.