Тіна Карօль прuдбала квартuру родuні 9-річнօгօ хлօпчuка, який вів щօденнuк у зруйнօванօму Маріупօлі

0

Власник щоденника про життя в окупованому Маріуполі, 9-річний Єгор, нині у безпеці і вже готується йти до школи.

Раніше ТСН розповідала, як дитина вела свої записи, живучи під обстрілами, з нестачею води та їжі, і втрачала рідних. А згодом показувала як хлопчику, разом із мамою, сестрою та бабусею, вдалося вибратися звідти.

Родина Єгорчика нині мешкає в Києві, у квартирі яку їм тимчасово надали не байдужі співвітчизники, йдеться у сюжеті ТСН. Останні записи хлопчик робив ще в окупації. А коли вибралися, тільки малював трохи. Обгорілі будинки й собак; лампу в підвалі, яка з часом згасла; і їжу, про яку мріяв, і якої бракувало.

Дитяча щирість і відвертість, серед руйнацій голоду та смерті, неабияк вразила Україну …та світ. Щоденник Єгорчика побачили ще до того як він вибрався з Маріуполя. Дитячі записи оприлюднив двоюрідний дідусь хлопчика, який тоді першим дістався Запоріжжя.

Змарнілому і пригніченому Єгорчику, його сестрі, мамі та бабусі, вдалося вибратися лише через місяць після дідуся.

“У доньки голова, пальці, у сина на спині з долонею, просто все видране, у мене на стегні, на руці поранення… А тато вмер від травм. За вісім днів стік кров’ю, допомоги не було жодної”, – розповідає мама Єгора.

ДЕ НИНІ 9-РІЧНИЙ АВТОР ЩОДЕННИКА ПРО ЖИТТЯ В ПЕКЛІ МАРІУПОЛЯ

Про ці жахи, ще й дитячими очима, на той момент знали уже, як в Україні так і далеко за її межами. Зокрема чули і з уст відомих українців на численних благодійних концертах, у підтримку України.