“Як би там не було але з HIMARSами cnpaви niшли набагато бaдьopiшe”, – з’явuлocя вiдeo noxopoнy nicля macoвoї зaruбeлi pociйcьkux вiйcьkoвux

0

о всій Росії масово ховають окупантів, які загинули після ракетного удару ЗСУ по казармах із російськими військовими на Донбасі.

Після отримання Україною американських реактивних систем залпового вогню Himars втрати російських військових різко зросли. 

У Мережі напередодні з’явилося відео похорону з Комсомольська-на-Амурі (далекий Схід Росії), де в останню путь відправили 10 знищених в Україні російських омоновців. 

Усі вони загинули 22 липня внаслідок ракетного удару по казармі з російськими окупантами. 

Про це у своєму телеграм-каналі пише журналіст та блогер Денис Казанський, публікуючи відео похоронної процесії. 

“Та вже, з “Хаймарсами” справа пішла значно бадьоріше. У Комсомольську-на-Амурі (9 тисяч кілометрів від Донбасу!) днями поховали одразу 10 омоновців. Усі загинули 22 липня внаслідок попадання до казарми. Репортаж про похорон публікувало навіть місцеве” ТБ”, – зазначив він.

Крім того, днями планується похорон ще 12 загиблих омоновців у Южно-Сахалінську (9,5 тис. кілометрів до Донбасу), які були ліквідовані під час обстрілу російських позицій у населеному пункті Стаханов. 

Казанський зазначає, що влаштована Путіним війна виходить за межу логіки, оскільки окупанти вирушають за тисячі кілометрів до України, щоб безглуздо й безглуздо померти. 

“Все це, звичайно, за межею людської логіки. Замість того, щоб займатися корисними справами, ідіоти перлися в чужу країну майже з Японії, щоб одразу тупо і безглуздо померти”, – зазначає він.