У небесно-блакитній сукні: Олена Зеленська знялася у фотосесії для різдвяного проєкту

0

Перша леді України долучилася до музичного різдвяного проєкту.

Олена Зеленська разом з українськими дітьми знялася у гарній фотосесії для музичного різдвяного проєкту “Ти не один”. Вона позувала з дітлахами в затишній атмосфері біля ялинки, – пише ТСН.

Фото 1+1 media / ©

На світлинах перша леді постала в ніжному образі. На ній була закрита небесно-блакитна сукня міді з коміром-стійкою, яку вона поєднала з бежевими шкіряними туфлями.

Фото 1+1 media / ©

Волосся Олена зібрала в акуратну зачіску і зробила ніжний макіяж. Вуха Зеленська прикрасила улюбленими сережками у вигляді півників від українського бренду GUNIA Project.

Фото 1+1 media / ©

“В нашій родині ми завжди святкуємо Різдво. Накриваємо стіл, готуємо смачні страви та прикрашаємо ялинку старовинними ялинковими іграшками. Ми зберегли різдвяні прикраси, які були на ялинці ще у моєї мами, коли вона була зовсім маленька. Вони вже не блищать, але все одно ми і досі дотримуємося цієї сімейної традиції”, – розповіла перша леді для проєкту.

Фото 1+1 media / ©
Фото 1+1 media / ©

У проєкті вперше українські артисти, військовослужбовці, волонтери, представники ДСНС та інших служб зберуться в затишній атмосфері, щоб поділитися різдвяними традиціями та дитячими спогадами.

Перша леді зробить сюрприз дитячому хору GolDem kids з територій, які постраждали від російської агресії.