«Якщо ти з України, ти зобов’язана говорити російською»: Цибульська за кордоном nослала продовчиню після інциденту в магазині

0

Українська співачка Ольга Цибульська, яка у грудні разом із сином поїхала за кордон, відмовилася переходити на російську мову після того, як її про це у грубій формі попросила продавчиня булок.

Про це артистка розповіла 22 грудня в Instagram Stories. Ролик зокрема опублікували у Telegram-каналі Show must go on, – пише інтернет-видання “Гордон“.

За словами співачки, спершу продавчиня неправильно дала їй решту, порахувавши оплату не за дві булки, а за три, а коли артистка про це її повідомила англійською, жінка вдала, що не розуміє сказаного.

“І вона до мене починає: “Я тебе не зрозуміла, ти говориш російською?”. Я кажу: “Ні”. А вона мені: “А звідки ти?” Кажу, що з України. “Якщо ти з України, ти зобов’язана говорити російською”, – агресивно. Я кажу: “Ні, мадам, стоп, бо я тебе зараз поставлю на місце”, – розповіла артистка. – У результаті, я забрала повністю гроші і послала її нах..й”.