Ура! Крим – зустрічай ЗСУ! Прекрасна новuна до свята! Крим не буде спатu цієї ночі…ВІдео того, що там відбувається

0

У суботу, 24 грудня, на територію тимчасово окупованого Нижньогірському, що в Криму, завітало “Бавовнятко”.

Очевидці повідомляють про проліт безпілотників та гучні вибухи.

А це означає що ЗСУ вже близько!

У мережі з’явилося відео, на якому чути вибухи. Їх поширюють телеграм-канали

Так, в описі опублікованого відео зазначається, що воно було зняте неподалік нафтобази в селі Розливи. В ролику чутно вибух, та слова автора, який каже, що побачив проліт двох безпілотників.

Додамо, що ця нафтобаза розташована не так далеко від Джанкоя. Цей аеродром після відступу з Херсона став головним логістичним хабом для російської армії та місцем базування ударних гелікоптерів.

Проліт безпілотників у Криму: дивіться відео

Що про вибух кажуть мешканці Криму / Скриншот Андрія Цаплієнка

Наразі окупанти ніяк не пояснили вибухи. Однак раніше, коли в окупованому Севастополі місцеві повідомили про звуки пострілів та вибухів у морі, окупаційна влада традиційно намагається заспокоїти жителів, заявили про військові навчання Чорноморського флоту поблизу міста. Тож недивно, якщо і цього разу ворог заявить про “роботу ППО” або ж просто нещасний випадок на нафтобазі.

Додамо, що вибухи у Криму – вже стали не рідкістю. Лише 19 грудня на Кримському перешийку в Чонгарі щось вибухало. Просто на кордоні почалась пожежа. Росіяни непокояться, що туди почали діставати українські захисники.

Уночі 17 грудня в тимчасово окупованому Криму також було неспокійно. Пропагандистські канали уже говорять про “диверсії”.