Венедіктова шокувала вчинком – призначила на високу посаду. Людина Медведчука. Країна гуде: це не затихне

0

Заступником генерального прокурора України Ірини Венедиктової став Максим Якубовський – соратник кума Путіна Віктора Медведчука і колишній юрист пов’язаних з ним компаній.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Офісу генпрокурора.

“У четвер, 10 вересень 2020 року, Генеральний прокурор Ірина Венедиктова представила колективу Офісу Генерального прокурора заступника генпрокурора – Максима Якубовського”, – сказано в ньому.

Ірина Венедиктова привітала нового заступника в прокурорської сім’ї.

“Я знаю Максима Вікторовича як патріота, справжнього українського офіцера, людини, який займався створенням військових прокуратур, був в АТО і має бойову нагороду. Тому переконана, що він підсилить наші професійні ряди”, – сказала вона.

За словами журналістів, знову заступник генерального прокурора Максим Якубовський, який працював на Віктора Медведчука і його партію «Український вибір», очолить Департамент у справах Майдану в ОГПУ.

Про це повідомляє видання «Тиждень» з посиланням на джерело в Офісі генерального прокурора.

“Так це правда. Якубовський курирувати справи Майдану. Прокурорам його представили сьогодні вранці і сказали, що він буде опікуватись Департаментом у справах Майдану Офісу генпрокурора», – сказав співрозмовник видання в ОГПУ.

Журналісти та громадські активісти відзначають, що Якубовський був співробітником і однопартійцем Віктора Медведчука в 2012-2013 роках, а його номер, вказаний на сайті Спілки адвокатів був таким же, як і у центрального офісу «Українська вибору».

Відзначимо, Якубовський почав роботу в органах прокуратури в 1996 році, став наймолодшим слідчим з особливо важливих справ в українській прокуратурі. У Генеральній прокуратурі України він обіймав посади від слідчого до начальника слідчого відділу. У 2014 році ініціював відтворення системи військових прокуратур. Був заступником головного військового прокурора. З 2018 з 2020 роки продовжив військову службу в одній з українських спецслужб.

Раніше повідомлялося, що генпрокурор звільнила свого радника Святослава Піскуна, який пробув на цій посаді менше місяця. Святослав Піскун став радником Ірини Венедиктової на громадських засадах 30 липня. Генеральна прокурорка пояснила призначення його багаторічним досвідом.

Джерело:korupciya.com