Відео. “Да ти поломойка! А у міня плащ за 25000 крон!” Рociянкa, якa мeшкaє у Швeцiї, виpiшилa пoглумитиcя з укpaїнcькoї cимвoлiки

0

В Швеції одіозна російськомовна містянка на ім’я Євгенія Денисова позривала на вулиці українську символіку та обізвала українців “тухлими, брудними фашистами”. Протягом наступних 3 хвилин “діалогу” емоційно нестабільна жінка доводила співбесідниці-активістці, що та погано одягнута, не знає “своєї історії” та надає послуги сексуального характеру.

Цікаво, що від авторки відео пролунали всього два запитання: чому росіянка не повертається на батьківщину і нащо вона зірвала українську символіку. Ролик вона виклала на свою сторінку в Facebook (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

Розлючена росіянка на одній з вулиць Швеції порозкидала по підлозі елементи української символіки, після чого спробувала образити активістку, погрожувала “дати по морді” та проганяла з місця

“Ви ж фашисти – тухлі, брудні, які вийшли з російського народу”, – заявила “геройка” ролику.

Росіянка розкидала українську символіку

70-річній бабусі не сподобалося, що її знімають на камеру, тому вона “накинулася” на авторку з образами про її зовнішність та прокльонами. Росіянка заявила, що сама виглядає пристойно в “плащі за 25 тисяч, косинці та з сумкою”, а її співбесідниця нічого не досягне.

“Ти все життя будеш нещасна, бідна, брудна, в кросівках та штанах за 150 крон. І нікуди ти звідси не підеш. Так. А у мене от плащ за 25 тисяч, і косинка, і сумка. Ти навіть не уявляєш, що я з тобою зроблю. В мене така сила є”, – сказала вона.

70-річна бабуся вихвалялася плащем та сумкою

Протягом ще кількох хвилин росіянка позувала перед об’єктивом, паралельно обливаючи активістку та Україну брудом. Вона називала співбесідницю “страшною”, “схожою на мавпу”, “дурепою”, “хворою”, а також намагалася принизити її за нібито недорогий одяг.

На питання, чому бабуся вже 20 років живе в Швеції та не повертається в Росію, в неї забракло аргументів, тому в відповідь пролунало: “Твоє яке діло, чушка? Тобі я буду звітувати?”