Відео. Українські військові знайшли щоденник військового РФ: вів його з початку втopгнeння в Україну

0

Інтернет видання uazsu з посиланням на prykarpattya, повідомляє. 

Українські військові знайшли щоденник солдата РФ, який той загубив біля Гуляйполя. Війська РФ весь час намагаються просунутися у напрямку цього міста в Пологівському районі Запорізької області, але наші захисники нищать їх.

Так трапилося й з автором знайденого записника, який він став вести з початку вторгнення в Україну. Кадри опублікував користувач PATRIOTS UA на YouTube.

У щоденнику російський військовослужбовець робив короткі записи про свою воєнну подорож нашою країною. Їх у жартівливій манері зачитали на камеру українські воїни.

“Поїздка по Україні. 23 лютого – почали рух з колоною. 24 лютого – заїхали на територію України. 26 лютого – потрапили під обстріл танків”, – писав російський військовий.

Наступний запис він зробив уже 3 березня, зазначивши, що того дня його колона потрапила під мінометний обстріл. А 5-го додав, ніби водії ворожої техніки поїхали у відпустку.

Судячи із подальшого тексту, 20-21 березня він із товаришами перебував у селі Малинівка на Запоріжжі, де їх знову накрили мінометами.

Не встиг окупант написати лиш про те, як потрапив під свій останній обстріл. Тож фінальний запис у його щоденнику зробили українські захисники.