Вся Україна плаче…”Страшна хвороба перемогла..” Тільки що! Зеленський приголомшений… Його пам’ятають всі… Вже зараз почалось

0

У Миколаєві помер ветеран війни на Донбасі, глава місцевої організації Національного корпусу України Денис Янтар, який запам’ятався суперечкою з президентом України Володимиром Зеленським про розведення військ.

Про це повідомив у Facebook глава громадської ради при Міністерстві у справах ветеранів України Дмитро Шатровський. У ветерана було онкологічне захворювання.

“Він не розповідав про свій страшний діагноз, про рак крові. Востаннє, коли з ним розмовляли, він говорив, що лягає в лікарню на лікування ноги, тому не може приїхати на з’їзд Руху Ветеранів України, почесним членом якого він є”, – написав Шатровський.

Як повідомило миколаївське видання “НикВести” з посиланням на слова колег Янтаря по Нацкорпусу, чоловік був активним учасником Революції гідності 2013-2014 років.

7 квітня 2014 року брав участь у розгоні проросійського наметового табору в Миколаєві.

Після початку війни став волонтером і допомагав батальйону “Азов”. Після загибелі в серпні 2014 року бійця “Азова” під час штурму окупованої Мар’їнки Янтар сам пішов на фронт. Брав участь у боях за Гранітне та Широкино.

Глава Нацкорпусу Андрій Білецький у Telegram написав, що Янтар усе життя мріяв про відновлення українського суднобудування й українського моря.

“Він мріяв про українські кораблі, про українські прапори над Чорним, Середземним та іншими морями. Але життя поставило йому інші умови – зі зброєю в руках захищати країну”, – написав Білецький.

У жовтні 2019 року, коли Зеленський приїхав до добровольців у Золоте, де мало відбутися розведення сил, між ним і Янтарем відбулася суперечка.

Тоді, після словесної перепалки з главою держави в Золотому Янтар прокоментував ситуацію і озвучив подальші плани своїх соратників

Він був упевнений, що розведення військ “це безумство” і “не ті кроки, які повинен робити президент”.

В свою чергу, сьогодні, пройде інспекція наших позицій.

Про це журналіст Юрій Бутусов написав у Фейсбуці.

За словами журналіста, вже призначено час і місце «інспектування», проте жодних гарантій безпеки немає.

«Штаб Операції об’єднаних сил призначив проведення інспектування 503-го морської піхоти ВСУ в районі села Шуми о 14.00», – зазначив він.

«Військовослужбовцям ЗСУ не повідомляють, що в складі «інспекції» будуть військовослужбовці ЗС РФ. Сказано, що нашим бійцям необхідно забезпечити безпеку співробітників ОБСЄ і СЦКК», – йдеться в повідомленні.

Більш того, ворог вже підготувався…

«Противник підняв над районом «інспекції» в Шумах безпілотні розвідники, а також висунув на передові позиції групу спостерігачів і снайперів», – каже Бутусов.

Він зазначає, що вся ця ситуація не військова, а політична.

«Провести «інспекцію» ОБСЄ може одними безпілотниками. Однак противник має на меті зняти відвідування українських позицій військовими РФ. Очевидно, росіяни проводять політичну операцію, їхня мета – демонстрація тиску, переваги», – наголошує Бутусов.

За його словами, ситуація зараз вкрай напружена.

«Ніяких гарантій безпеки при просуванні по передових позиціях ЗСУ бути не може. Це район з щільним мінуванням, мінні поля і наші, і противника, перемішалися за довгі роки. Ситуація напружена, і поки не ясно – де наказ на відвідування наших позицій противником, ким він підписаний і хто з командування бере на себе відповідальність за цю акцію», – зазначив журналіст.