“Я співаю їй колискові… Це щастя! У мене народилася друга дитина”: Потап під вікнами пологового будинку вразив українців… Фото

0

Потап, Дядя Вадя і Позитив прямо під вікнами київського пологового будинку виконали акустичну версію хіта «День народження».

Днями учасники групи MOZGI стали гостями одного зі столичних пологових будинків. Артисти зустрічали молодих батьків піснею і щирими привітаннями. Для пацієнток закладу таке дійство стало справжнім подарунком, вони з цікавістю визирали з вікон, зустрічаючись щирими поглядами зі співаками. Це дійство було частиною святкового шоу «З Днем народження, Україно!» до Дня Незалежності, яке канал «Україна» покаже 24 серпня.

«Ми даруємо пісню« День народження »новим українцям, які народжуються в нашій улюбленій незалежній країні і бажаємо їм щастя в їхньому шляху, – розповів учасник групи MOZGI Потап. –

Учасники групи зізналися, що виступ в такому специфічному місці для них дуже символічний, адже недавно один з солістів групи вдруге став батьком.

«Це були супер-відчуття, тому що недавно у мене народилася друга дитина, – поділився Дядя Вадя на знімальному майданчику каналу« Україна ». – Я співаю колискові для своєї маленької дочки, а недавно приспав її тричі за один день, оскільки дружина була відсутня. До речі, моїй дочці подобається, коли я виконую пісні з репертуару Coldplay, Backstreet Boys – тобто бойзбендів ».