Залужний: “Сьогодні в таке велике свято хочу повідомити українцям чудову новину: пʼятa частина пiдроздiлiв ЗC PФ, залучених до бoйoвuх дій в Україні, poзгpoмлeнa”

0

Пʼята частина підрозділів російської окупаційної армії, що були залучені до війни проти народу Україні, розгромлені завдяки злагодженій роботі Збройних сил України. Ворог несе значні втрати на всіх напрямках.

Про це повідомив Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний під час телефонної розмови з Головою об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі. За його словами, активні бойові дії тривають на 1300 кілометрах фронту. Повідомляє obozrevatel.com

“Ми відзначаємо, що противник несе значні втрати, передусім у живій силі – пʼята частина підрозділів ЗС РФ, залучених до бойових дій в Україні, розгромлена”, – зазначив Залужний.

Також він проінформував американського колегу щодо ситуації на різних напрямках та підкреслив необхідність надання Україні важкої зброї.

“Ми дуже потребуємо посилення артилерійського вогню – я знову звернувся з цим до наших партнерів”, – звернув увагу Головнокомандувач.