Зеленський: “Я повинен вам про це повідомити, як би болюче це не звучало” президент признався, скільки наших військових щодня Україна втрачає в боях

0

Президент Володимир Зеленський розповів, скільки військових щодня втрачає Україна у боях за свою землю, на яку прийшли окупанти.

Про це заявив президент Володимир Зеленський в інтерв’ю Робу Шмітту із Newsmax на зустрічі в Києві 31 травня.

За словами президента, у боях українська армія втрачає до сотні солдатів убитими на день і приблизно пів тисячі пораненими.

“Ми потіснили ворога з Києва, але за межами столиці ситуація важка. На сході України та півдні Донецька й Луганська. Ми втрачаємо 60-100 солдатів на день убитими й близько 500 людей пораненими в бою”, – сказав Зеленський.

Глава держави наголосив, що наразі Україна є найсильнішим захисним периметром для всього світу та глобальних амбіцій російського диктатора Володимира Путіна. На його думку,  інші країни, колишні республіки СРСР та члени ЄС – деякі з яких є країнами-членами НАТО – “вони вже під загрозою”.

“Це не щось звичайне чи природне. Це фізичний бар’єр, який складається із наших людей… Ми повинні зрозуміти, хто є темною силою: це Росія. І вона точно не збирається зупинятися на Україні”, – додав президент.

Також Зеленський висловив переконання, що Росія не може перемогти у цій війні, і світ має припинити захищати диктатора на тлі його останніх звірств. Водночас, Зеленський вважає, що Бог на нашому боці, а Росія та Путін становлять “темну силу”.