ЗСУ щойно відповіли Кремлю щодо вuбухів на аеродромі Енгельс: “Усвідомте нарешті, що це наслідки того, що Росія творuть на нашій землі! Доки ви – доти й ми!”

0

Вибухи на російському військовому аеродромі “Енгельс” є закономірним наслідком того, що Росія творить на українській землі, і такі наслідки лише частішатимуть. Якщо росіяни гадали, що війна їх не зачепить навіть у глибокому тилу, вони дуже помилялися.

Про це в ефірі національного телемарафону заявив речник Повітряних сил Збройних сил України Юрій Ігнат. Він також зауважив, що про наслідки чергової “бавовни” можна буде судити за кілька днів, коли з’являться супутникові знімки.

“Безумовно, це наслідки російської агресії. Це чергова “бавовна”, яку ми вже звикли чути. Це наслідки того, що Росія творить на нашій землі. Якщо росіяни думали, що їх в тилу глибокому війна не зачепить, то вони помилялися. Такі речі відбуваються усе частіше, і сподіваємось, що це Україні буде тільки на руку”, – прокоментував інформацію про вибухи на військовій авіабазі РФ Ігнат.

Про наслідки нових вибухів можна буде судити за кілька днів, коли з’являться супутникові знімки аеродрому. Раніше подібна “бавовна” призвела до пошкодження військових літаків російської армії.

''Це наслідки того, що Росія творить на нашій землі'': у Повітряних силах прокоментували ''бавовну'' на аеродромі в Енгельсі

Нагадаємо, сьогодні вночі пролунали вибухи на аеродромі “Енгельс”, де розташовані бомбардувальники Ту-95 та Ту-160. В Росії традиційно заявили, що “спрацювала ППО”, а також повідомили про 3 загиблих російських окупантів: вони начебто отримали смертельні поранення через падіння уламків від “збитого ППО дрона”.

Літаки ж, за версією російського міноборони, начебто не постраждали.

Втім, так само про те, що “авіаційна техніка ушкоджень не отримала”, в російському відомстві божилися і після атаки 5 грудня. Водночас супутникові знімки, на яких видно, що місце вибуху – поряд із бомбардувальниками, свідчили про зворотне.

''Це наслідки того, що Росія творить на нашій землі'': у Повітряних силах прокоментували ''бавовну'' на аеродромі в Енгельсі

За даними Defense Express, той удар по аеродрому “Енгельс” позбавив Росію двох Ту-95МС із 20 діючих. А Росія після 5 грудня евакуювала авіацію: з аеродрому зникло щонайменше 6 стратегічних бомбардувальників.