В “Слузі народу” пояснили, скільки грошей МВФ дасть Україні після прийняття “антіколомойского” закону

0

Нардеп від фракції “Слуга народу”, глава комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев запевняє, що після прийняття “антіколомойского” закону МВФ виділить в український бюджет 4 млрд доларів.

Нардеп від фракції “Слуга народу” Данило Гетманцев з посиланням на лист з Міжнародного валютного фонду повідомив в ефірі “НВ”, що там пообіцяли виділити в український бюджет понад 4 млрд доларів відразу після того, як країна виконає дві умови. Перше вже готове – це прийняття земельної реформи.

Нардеп підкреслив, що друге стосується прийняття “антіколомойского” закону, який забороняє повертати банки колишнім власникам після націоналізації. Він запевнив, що гроші переведуть до держбюджету, а далі уряд планує направити їх в стабілізаційний фонд. Гетманцев запевняє, що дані кошти будуть виділені в рамках кредиту під 2-3% і на таких умовах Україні вигідна співпраця.

Глава комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики пояснив, що вже в п’ятницю стане відомо, як буде виглядати документ до другого читання. Він припустив, що в нього можуть внести більше 4 тис. Правок, як це було з законопроектом про земельну реформу.