Дубинський зізнався, навіщо після зустрічі із Зеленським поїхав до офісу Коломойського

0

Нардеп Олександр Дубинський після зустрічі фракції “Слуга народу” з президентом Володимиром Зеленським був помічений під київським офісом Ігоря Коломойського. За словами нардепа, з олігархом він там не бачився.

Вчора, 3 березня, після зборів фракції “Слуги народу” у Верховній Раді з президентом Зеленським нардеп Олександр Дубинський відправився в офісну будівлю “Міленіум”, де знаходиться офіс Ігоря Коломойського. Нагадаємо, що на засіданні фракції було обговорено кадрові питання Кабінету міністрів і заміни прем’єра Гончарука. Про це повідомляє видання Bihus.Info.

Повідомляється, що один автомобіль Олександра Дубинського в’їхав на парковку “Міленіуму” через кілька хвилин після закінчення засідання фракції “Слуга народу”. Відзначається, що пізніше звідти виїхав кортеж, який використовує олігарх Коломойський, а за цим поїхав і сам Дубинський. За словами нардепа, він дійсно був в “Міленіумі”, проте факт зустрічі з Коломойським він спростував.

Дубинський наголосив, що приїжджав в будівлю до друзів, однак їхні імена він назвати відмовився. При цьому нагадав, що в цьому ж будинку знаходиться не тільки офіс Коломойського, а й нардепа Палиці.