Один міністр відмовився працювати без Гончарука і подав у відставку

0

Новий склад Кабінету міністрів, швидше за все, буде без чинного міністра Анни Новосад. Хоч її і вирішили залишити в уряді, вона нібито прийняла рішення подати у відставку слідом за прем’єром Гончаруком.

Сьогодні, 4 березня, у Верховній Раді будуть голосувати з кадрових питань в уряді і, швидше за все, відправлять у відставку більшість чиновників, а на їх місце поставлять нових міністрів. При цьому деякі глави відомств все ж залишаться, серед них глава МВС Арсен Аваков. Однак міністр освіти і науки Ганна Новосад, згідно з інформацією джерел, не хоче працювати без прем’єр-міністра Олексія Гончарука.

Про це пише “Українська правда”. Журналісти відзначають, що Новосад запропонували залишитися главою Міносвіти, однак вона відмовилася. За даними джерел, міністр не хоче працювати під управлінням нового прем’єра, яким, швидше за все, призначать Дениса Шмигаль.

При цьому у президента немає нової кандидатури на цю посаду – місце займе хтось із команди Новосад. Сама ж міністр ситуацію не коментує. Нагадаємо, що раніше, 3 березня, на засіданні фракції “Слуга народу” у Верховній Раді за участю президента Зеленського було прийнято рішення про зміну уряду Гончарука на іншу команду з кількома винятками, серед яких було й Новосад.