Рейтинг “Слуги народу” cильно знизився – Арахамія назвав причину

0

На думку голови фракції “Слуга народу” Давида Арахамія, рейтинг політсили падає через те, що вона робить конкретні речі зі зміни країни, а не займається популізмом для утримання своїх позицій в рейтингах.

Глава фракції “Слуга народу” у Верховній Раді Давид Арахамія впевнений, падіння рейтингу політсили є тимчасовим явищем, і це пов’язано з тим, що фракція займається реальними речами а не популізмом і утриманням рейтингів. В інтерв’ю “Інтерфакс-Україна” він підтвердив, що за високими рейтингами партій стоять популістські обіцянки, які неможливо виконати.

Арахамія запевнив, що нинішній стан рейтингу політсили є тимчасовим і воно буде змінюватися в залежності від конкретних справ, якими вони будуть займатися. Нардеп визнав, що реальні результати роботи всієї команди Зеленського, яка прийшла на хвилі його популярності у владу, можна буде побачити і оцінити приблизно через півтора-два роки.

Глава фракції зазначив, що у них є п’ять років і за цей період вони сподіваються показати хороший результат і звести дебет з кредитом, а не залишити після себе борги і кредити.